Erel Grup İnşaat

Erel Grup İnşaat 1990 yılından beri hizmet veren kurumsal bir şirkettir. Birçok alanda hizmet veren ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri ile beğeni toplayan şirketimiz 2000 yılından itibaren Erel Grup İnşaat, ısıtma ve soğutma sistemleri, gıda sektörü, inşaat hizmetleri gibi farklı alanlarda da hizmet vermeye başlamıştır. Kurulduğu yıldan itibaren birçok farklı sektörde hizmet veren ve bulunduğu her sektörde memnuniyet dilekleri ile var olan şirketin günümüzde hala yeni alanlarda da başarı elde etme amacı vardır. 

Erel Grup İnşaat 2011 yılından itibaren inşaat alanında da hizmet vermeye başlamıştır. İnşaat alanında verilen birçok hizmetin yanı sıra Kahramankazan Saray bölgesinde var olan fabrika projelerini gerçekleştirerek müşteri memnuniyetini sağlamaya devam etmiştir. 2021 yılında gerçekleştirmeye başladıkları butik konut projeleri ile hizmet perspektiflerini daha da genişletmeyi hedeflemiştir. “Başarı bitmek tükenmek bilmeyen bir maceradır, her zaman fazlası için çaba sarf edersiniz.”  Şirketin birçok misyonu bulunmaktadır. Farklı alanlarda hizmet vermesi nedeni ile birçok yönden de hedeflere sahiptir. Hizmet verdiği her alan için ayrıca uzman kadrosu bulunmakta ve bu bağlamda hareket etmektedir. Bir yemeğin veya yapının kaliteli olabilmesi için sağlanması gereken en büyük ihtiyacın özenli bir çalışma olduğunu dile getiren şirketin geleceğe dair de büyük hedefleri bulunmaktadır. 

Erel Grup İnşaat hedeflerinde müşteri memnuniyetini sağlayan kaliteli yapılar inşa etmek ve diğer tüm alanlarda da aynı amaca hizmet etmektir. Gelecek bugünden şekillenen bir yapıya sahiptir. Öyleyse geleceği şekillendirmek için bugünden harekete geçmek gerekir. Erel Grup İnşaat’ın vizyonunda da daha kaliteli ve kapsamlı hizmetler vermek yatmaktadır.  Şirketin geleceğe dair hedeflerini gerçekleştirmek için kullandığı en büyük araç ise özveri ve çalışmadır. Özveri ve sıkı çalışmanın önünde hiçbir engel duramaz. Daha iyi bir gelecek için çalışmalarını sürdüren ve kaliteli hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini önceleyen sistemi ile çalışmalarını sürdürmeye ve günden güne büyümeye devam etmektedir. 

Whatsapp
Destek
Hemen Ara
×

Hızlı Teklif Al

İletişim Bilgilerimiz

Adres

DAĞYAKA MAH 2047.CAD.NO:18 KAHRAMANKAZAN

Telefon